}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Daylight’s End

Daylight’s End

Titulli :

Shiko Daylight's End Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2016Runtime: 120 min
Director:William Kaufman,
Aktoret:Johnny Strong, Lance Henriksen, Louis Mandylor, Hakeem Kae-Kazim, Farah White, Gary Cairns, Heather Kafka, Mark Hanson, Chelsea Edmundson, Krzysztof Soszynski,

Pershkrimi i Filmit: Daylight’s End

Pas një shpërthimi që e ktheu pjesën më të madhe të njerëzimit në krijesa të ngjashme me vampir-zombie, të mbijetuarit e paktë duhet të luftojnë krijesat dhe marauders.

Keywords:
Daylight’s End Shiko Filmin Falas, Shiko Daylight’s End Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 677
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2