}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Depraved

Depraved

Titulli :

Shiko Depraved Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 114 min
Director:Larry Fessenden,
Aktoret:David Call, Joshua Leonard, Alex Breaux, Ana Kayne, Owen Campbell, Chloë Levine, Maria Dizzia, Addison Timlin, Chris O'Connor, Alice Barrett,

Pershkrimi i Filmit: Depraved

Një kirurg në terren, i cili vuan nga PTSD pas luftimeve në Lindjen e Mesme, dhe krijon një njeri të gjallë jashtë pjesëve të trupit në laboratorin e tij Gowanus, Brooklyn.

Keywords:
Depraved Shiko Filmin Falas, Shiko Depraved Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 250
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2