}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Diplomacy

Diplomacy

Titulli :

Shiko Diplomacy Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2014Runtime: 84 min
Director:Volker Schlöndorff,
Aktoret:AndrĂ© Dussollier, Niels Arestrup, Burghart Klaußner, Robert Stadlober, Charlie Nelson, Jean-Marc Roulot, Stefan Wilkening, Thomas Arnold, Lucas Prisor, Attila Borlan,

Pershkrimi i Filmit: Diplomacy

Një dramë historike që përshkruan marrëdhëniet midis Dietrich von Choltitz, guvernatorit ushtarak gjerman të Parisit të okupuar dhe konsullit të përgjithshëm suedez Raoul Nordling.

Keywords:
Diplomacy Shiko Filmin Falas, Shiko Diplomacy Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KËTU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 438
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2