}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Disturbing the Peace

Disturbing the Peace

Titulli :

Shiko Disturbing the Peace Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 90 min
Director:York Alec Shackleton,
Aktoret:Guy Pearce, Devon Sawa, Kelly Greyson, Michael Sirow, Barbara Blank, Dwayne Cameron, Michael Bellisario, Jacob Grodnik, John Lewis, Terence J. Rotolo,

Pershkrimi i Filmit: Disturbing the Peace

Një marshall i një qyteti të vogël i cili nuk ka mbajtur armë pasi ai la Texas Rangers pas një gjuajtje tragjike duhet të marrë përsëri armën e tij për të bërë betejë me një bandë të bikerëve të jashtëligjshëm që ka pushtuar qytetin për të tërhequr një sekret të pacipë dhe të dhunshëm

Keywords:
Disturbing the Peace Shiko Filmin Falas, Shiko Disturbing the Peace Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 268
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2