}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Divine Love +18

Divine Love +18

Titulli :

Shiko Divino Amor +18 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 100 min
Director:Gabriel Mascaro, Julia Medeiros,
Aktoret:Dira Paes, JĂșlio Machado, EmĂ­lio de Mello, Teca Pereira, Mariana Nunes, Thalita Carauta, Tuna Dwek, Thiago Justino, Paula Cohen, Antonio Pastich,

Pershkrimi i Filmit: Divine Love +18

Një grua përdor detyrën e saj burokratike për të bindur çiftet që divorcojnë të qëndrojnë së bashku është e përkushtuar plotësisht për të mbetur shtatzënë nga burri i saj në një të ardhme të ahengjeve të vallëzimit, orgji ritualiste dhe kristianizmit fondamentalist.

Keywords:
Divine Love +18 Shiko Filmin Falas, Shiko Divine Love +18 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KËTU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 364
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2