}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Doctor Death

Doctor Death

Titulli :

Shiko Doctor Death Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime:
Director:Rob Pallatina,
Aktoret:Anthony Jensen, Gina Vitori, Matthew Pohlkamp, Joel Berti, Jolene Andersen, Kate Watson,

Pershkrimi i Filmit: Doctor Death

Pas një aksidenti me ski, Sarës ia shpëton jetën një kirurg shumë i mirë, Doktor Vincenti. Por më pas, ai e ngatërron mirënjohjen e Sarës me dashurinë dhe fiksohet me të, i vendosur që ta bëjë të tijën me çdo kusht.

Keywords:
Doctor Death Shiko Filmin Falas, Shiko Doctor Death Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 228
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2