}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Door Lock

Door Lock

Titulli :

Shiko 도어락 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 102 min
Director:Lee Kwon,
Aktoret:Gong Hyo-jin, Kim Ye-won, Kim Sung-oh, Jo Bok-rae, Lee Ga-sub, Lee Chun-hee, Han Ji-eun, Kim Jae-hwa, Kim Kwang-kyu, Cha Yup,

Pershkrimi i Filmit: Door Lock

Kyung-min jeton vetëm në një apartament me një dhomë. Një ditë, ajo gjeti një gjurmë të një të huaji duke u futur në dhomën e saj dhe së shpejti një rast vrasjeje misterioze fillon të zbulohet

Keywords:
Door Lock Shiko Filmin Falas, Shiko Door Lock Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 339
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2