}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Downhill

Downhill

Titulli :

Shiko Downhill Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 87 min
Director:Nat Faxon, Jim Rash,
Aktoret:Will Ferrell, Julia Louis-Dreyfus, Miranda Otto, Zach Woods, Kristofer Hivju, Zoe Chao, Ammon Jacob Ford, Julian Grey, Giulio Berruti, Nadiv Molcho,

Pershkrimi i Filmit: Downhill

Mezi shpëtojnë nga një ortek gjatë pushimeve familjare të skive në Alpe, një çift i martuar ka rene ne konflikt pasi detyrohen të rivlerësojnë jetën e tyre dhe mënyrën se si ndihen për njëri-tjetrin.

Keywords:
Downhill Shiko Filmin Falas, Shiko Downhill Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 276
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2