}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Elite Squad: The Enemy Within

Elite Squad: The Enemy Within

Titulli :

Shiko Tropa de Elite 2 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2010Runtime: 115 min
Director:José Padilha, Olivia Rabacov,
Aktoret:Wagner Moura, Irandhir Santos, André Ramiro, Pedro Van-Held, Maria Ribeiro, Sandro Rocha, Milhem Cortaz, Tainá Müller, Seu Jorge, André Mattos,

Pershkrimi i Filmit: Elite Squad: The Enemy Within

Pas një trazire në burg, ish-kapiteni Nascimento, tani një oficer i rangut të lartë të sigurisë në Rio de Janeiro, përfshihet në një mosmarrëveshje të përgjakshme politike që përfshin zyrtarë qeveritarë dhe grupe paramilitare.

Keywords:
Elite Squad: The Enemy Within Shiko Filmin Falas, Shiko Elite Squad: The Enemy Within Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 365
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2