}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Endings, Beginnings

Endings, Beginnings

Titulli :

Shiko Endings, Beginnings Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 110 min
Director:Drake Doremus,
Aktoret:Shailene Woodley, Jamie Dornan, Sebastian Stan, Matthew Gray Gubler, Lindsay Sloane, Noureen DeWulf, Shamier Anderson, Penny O'Brien, Kelly Albanese, Sherry Cola,

Pershkrimi i Filmit: Endings, Beginnings

Një grua rreth të 30-ve përballet me dashuri dhe ndarje gjatë një periudhe një vjeçare. Gjatë kësaj kohe, ajo do të zbulojë sekretet e jetës së saj nëpërmjet ngjarjeve dhe vendeve më të papritura.

Keywords:
Endings, Beginnings Shiko Filmin Falas, Shiko Endings, Beginnings Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 545
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2