}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Enemy at the Gates

Enemy at the Gates

Titulli :

Shiko Enemy at the Gates Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2001Runtime: 131 min
Director:Jean-Jacques Annaud, Allen Smith, Thomas Hezel, Basia Baumann, Gerry Gavigan, Paul Goldsmith, Paul Taylor, Sabina Franke,
Aktoret:Jude Law, Rachel Weisz, Ed Harris, Joseph Fiennes, Bob Hoskins, Ron Perlman, Eva Mattes, Gabriel Thomson, Matthias Habich, Alexander Schwan,

Pershkrimi i Filmit: Enemy at the Gates

Historia e vërtetë e dy snajperave ruse dhe gjermane që luajnë një lojë e maces me miun në betejën e Stalingradit duke u përpjekur për të eleminuar njëri – tjetrin.

Keywords:
Enemy at the Gates Shiko Filmin Falas, Shiko Enemy at the Gates Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 495
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2