}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Enough Said

Enough Said

Titulli :

Shiko Enough Said Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 93 min
Director:Nicole Holofcener, Rebecca Robertson,
Aktoret:Julia Louis-Dreyfus, Catherine Keener, James Gandolfini, Toni Collette, Ben Falcone, Amy Landecker, Michaela Watkins, Kathleen Rose Perkins, Toby Huss, Eve Hewson,

Pershkrimi i Filmit: Enough Said

NjĂ« grua e divorcuar e cila vendos pĂ«r tĂ« ndjekur ish-burrin e saj dhe te interesohet pĂ«r tĂ«…. takohet me dikĂ« qe ishte ish miku i burrit….

Keywords:
Enough Said Shiko Filmin Falas, Shiko Enough Said Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 258
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2