}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Eyes Wide Shut

Eyes Wide Shut

Titulli :

Shiko Eyes Wide Shut Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1999Runtime: 159 min
Director:Stanley Kubrick,
Aktoret:Tom Cruise, Nicole Kidman, Madison Eginton, Jackie Sawiris, Sydney Pollack, Leslie Lowe, Peter Benson, Todd Field, Michael Doven, Sky du Mont,

Pershkrimi i Filmit: Eyes Wide Shut

Një doktor nga Nju Yorku, i cili është i martuar me një mirëmbajtëse artesh e shtyn veten në një odise te rrezikshme seksi dhe morali pasi gruaja e tij pranon se njehere për pak sa nuk e ka tradhtuar.

Keywords:
Eyes Wide Shut Shiko Filmin Falas, Shiko Eyes Wide Shut Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 367
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2