}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Falco

Falco

Titulli :

Shiko Falco Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 98 min
Director:Besart Kallaku,
Aktoret:Besart Kallaku, Bleona, Arben Derhemi, Albano Bogdo, Olsi Bylyku, Margent Caushi, Kristian Prenga, Mensur Safqiu, Drane Xhai, Rashel Kolaneci,

Pershkrimi i Filmit: Falco

Historia e “Falco Laçjanit”, Skifterit, personazhit të famshëm që jetonte duke grabitur shtëpitë e të pasurve italianë, një natë të bukur pune i bie telefoni dhe e lajmërojnë që do të bëhet deputet, për shkak se në qarkun e Lezhës pas dorëheqjes se 4 deputetëve në listë, emri i tij është pasardhësi në atë listë dhe automatikisht i takon mandati i deputetit. Pikërisht këtu fillon aventura e heroit tonë duke përshkruar plot humor e satirë gjithë realitetin social-politik shqiptar. Duke hequr kostumin e punës dhe kapuçin, duke e zëvendësuar atë me kostumin dhe kollaren e një politikani.

Keywords:
Falco Shiko Filmin Falas, Shiko Falco Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 5762
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2