}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Fireproof

Fireproof

Titulli :

Shiko Fireproof Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2008Runtime: 122 min
Director:Alex Kendrick,
Aktoret:Kirk Cameron, Erin Bethea, Ken Bevel, Stephen Dervan, Eric Young, Jason McLeod, Harris Malcom, Phyllis Malcom, Perry Revell, Stephanie Makulinski,

Pershkrimi i Filmit: Fireproof

NĂ« Albany, martesa e Caleb dhe Catherine Holt Ă«shtĂ« nĂ« krizĂ« dhe ata vendosin tĂ« divorcohen. SidoqoftĂ«, babai i Caleb, John, propozon qĂ« djali i tij tĂ« vonojĂ« procesin e ndarjes sĂ« tyre pĂ«r dyzet ditĂ« dhe tĂ« ndjekĂ« njĂ« procedurĂ« tĂ« quajtur “Dashuria e guximit” pĂ«r t’i bĂ«rĂ« ata tĂ« duan pĂ«rsĂ«ri njĂ«ri-tjetrin.

Keywords:
Fireproof Shiko Filmin Falas, Shiko Fireproof Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 342
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2