}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
For Sama

For Sama

Titulli :

Shiko For Sama Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 100 min
Director:Waad al-Kateab, Edward Watts,
Aktoret:Sama Al-Khateab, Hamza Al-Khateab, Waad al-Kateab,

Pershkrimi i Filmit: For Sama

FOR SAMA është një udhëtim intim dhe epik në përvojën femërore të luftës.

Keywords:
For Sama Shiko Filmin Falas, Shiko For Sama Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KËTU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 361
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2