}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Frozen 2

Frozen 2

Titulli :

Shiko Frozen II Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 104 min
Director:Chris Buck, Jennifer Lee,
Aktoret:Idina Menzel, Kristen Bell, Jonathan Groff, Josh Gad, Evan Rachel Wood, Alfred Molina, Sterling K. Brown, Ciarán Hinds, Jason Ritter, Rachel Matthews,

Pershkrimi i Filmit: Frozen 2

Anna, Elsa, Kristoff, Olaf dhe Sven largohen nga Arendelle për të udhëtuar në një pyll të lashtë, të lidhur në vjeshtë të një vendi të magjepsur. Ata u përpoqën të gjejnë origjinën e fuqive të Elsa-s për të shpëtuar mbretërinë e tyre.

Keywords:
Frozen 2 Shiko Filmin Falas, Shiko Frozen 2 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 1360
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2