}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ghost

Ghost

Titulli :

Shiko Ghost Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 130 min
Director:Vikram Bhatt, Manusmit Rana, Vishal Dave, Vaishnavi Mehan, Mohnish Jain,
Aktoret:Sanaya Irani, Shivam Bhaargava, Ameet Chana, Caroline Wildi, Ananya Sengupta,

Pershkrimi i Filmit: Ghost

Karan Khanna, një politikan me origjinë indiane në Mbretërinë e Bashkuar, akuzohet se vrau gruan e tij. Ai i thotë avokatit të tij se një fantazmë kreu vrasjen dhe se duhet të gjykohet.

Keywords:
Ghost Shiko Filmin Falas, Shiko Ghost Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 344
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2