}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ghosthunters

Ghosthunters

Titulli :

Shiko Ghosthunters Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2016Runtime: 90 min
Director:Pearry Reginald Teo,
Aktoret:Liz Fenning, Anna Harr, Stephen Manley, Aaron Moses, David O'Donnell, Francesca Santoro, London Grace,

Pershkrimi i Filmit: Ghosthunters

Kur njëri prej tyre humbet gruan dhe vajzën e tij në duart e një vrasësi serial, një ekip gjahtarësh fantazmë është i vendosur të kapë shpirtrat e të dashurve në mënyrë që shpirtrat e tyre të mund të pushojnë më në fund në paqe. Por ndërsa skuadra futet më thellë në shtëpi, fantazmat bëhen më armiqësore dhe grupi zbulon sekretet e vërteta të shtëpisë dhe vrasësit të saj.

Keywords:
Ghosthunters Shiko Filmin Falas, Shiko Ghosthunters Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 250
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2