}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Go Back to China

Go Back to China

Titulli :

Shiko Go Back to China Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 95 min
Director:Emily Ting,
Aktoret:Anna Akana, Richard Ng, Lynn Chen, Kelly Hu, Kendy Cheung, Aviva Wang,

Pershkrimi i Filmit: Go Back to China

Kur vajza e partisë Sasha Li fryn nëpër pjesën më të madhe të fondit të saj të besimit, ajo është prerë nga babai i saj dhe detyrohet të kthehet në Kinë dhe të punojë për biznesin e lodrave familjare.

Keywords:
Go Back to China Shiko Filmin Falas, Shiko Go Back to China Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 192
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2