}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Goldie

Goldie

Titulli :

Shiko Goldie Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 88 min
Director:Sam de Jong, Bryan Allen, Kenyon Noble, Lain Kienzle, Sussan Cordero, Michael L. Walker,
Aktoret:Slick Woods, George Sample III, Danny Hoch, Khris Davis, Marsha Stephanie Blake, Thaddeus Daniels, Jazmyn C Dorsey, Ratnesh Dubey, Angela Griszell, David Mohr,

Pershkrimi i Filmit: Goldie

Një adoleshente në një strehë familjare, bën luftë kundër sistemit për të mbajtur motrat e saj, ndërsa ajo ndjek ëndrrat e saj për të qenë një balerin. Një histori për rininë e zhvendosur, ambicien dhe forcën.

Keywords:
Goldie Shiko Filmin Falas, Shiko Goldie Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 272
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2