}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela

Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela

Titulli :

Shiko Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 155 min
Director:Sanjay Leela Bhansali, Vishal Raman, Sanjay Paraswani, Khyati Gosar, Prashant Golani, Tanay Sarda,
Aktoret:Ranveer Singh, Deepika Padukone, Richa Chadda, Supriya Pathak, Sharad Kelkar, Gulshan Devaiah, Homi Wadia, Abhimanyu Singh, Jameel Khan, Barkha Bisht Sengupta,

Pershkrimi i Filmit: Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela

PĂ«rshtatja moderne e ‘Romeo dhe Juliet’ tĂ« William Shakespeare me njĂ« kthesĂ« indiane, filmi pĂ«rqendrohet nĂ« historinĂ« e Ram dhe Leela, dashurinĂ«, epshin e tyre dhe dramĂ«n mĂ« pas.

Keywords:
Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela Shiko Filmin Falas, Shiko Goliyon Ki Raasleela Ram-Leela Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 235
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2