}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Good Newwz

Good Newwz

Titulli :

Shiko Good Newwz Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 132 min
Director:Baljeet Singh Marwah, Raj Mehta, Yudhan Cheulkar, Nisheeth Chandra,
Aktoret:Akshay Kumar, Diljit Dosanjh, Kareena Kapoor Khan, Kiara Advani, Tisca Chopra, Adil Hussain, Anjana Sukhani, Mohit Raina, Karan Johar, Badshah,

Pershkrimi i Filmit: Good Newwz

Dy çifte me të njëjtët mbiemra ndjekin fekondimin in vitro dhe presin për bebet e tyre të ardhshme. Problemet pasojnë kur zbulojnë se spermat e çdo çifti janë përzier me njëra-tjetrën.

Keywords:
Good Newwz Shiko Filmin Falas, Shiko Good Newwz Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 482
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2