}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Grease

Grease

Titulli :

Shiko Grease Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1978Runtime: 110 min
Director:Randal Kleiser, Jerry Grandey, Lynn M. Morgan, Joyce King, Paula Marcus,
Aktoret:John Travolta, Olivia Newton-John, Stockard Channing, Jeff Conaway, Barry Pearl, Michael Tucci, Kelly Ward, Didi Conn, Jamie Donnelly, Dinah Manoff,

Pershkrimi i Filmit: Grease

Vajza e mirë Sandy dhe greaser Danny u dashuruan gjatë verës. Kur zbulojnë papritur se janë tani në të njëjtën shkollë të mesme, a do të jenë në gjendje të rindërtojnë romancën e tyre?

Keywords:
Grease Shiko Filmin Falas, Shiko Grease Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 262
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2