}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Gretel & Hansel

Gretel & Hansel

Titulli :

Shiko Gretel & Hansel Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 87 min
Director:Oz Perkins,
Aktoret:Sophia Lillis, Samuel Leakey, Charles Babalola, Alice Krige, Ian Kenny, Abdul Alshareef, Jessica De Gouw, Manuel Pombo, Beatrix Perkins,

Pershkrimi i Filmit: Gretel & Hansel

Shumë kohë më parë në një fshat të largët, një vajzë e re shkon me vëllain e saj të vogël në një pyll të errët, e dëshpëruar për ushqim dhe punë. Aty ata do përballen me një të keqe të tmerrshme.

Keywords:
Gretel & Hansel Shiko Filmin Falas, Shiko Gretel & Hansel Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 355
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2