}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Helium

Helium

Titulli :

Shiko Helium Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2014Runtime: 23 min
Director:Anders Walter,
Aktoret:Marijana Janković, Casper Crump, Pelle Falk Krusbæk,

Pershkrimi i Filmit: Helium

Një djalë i vogël, Alfredi, po vdes, por ,nëpërmjet historive për Heliumin- një bote imagjinare, e treguar nga pastruesi i spitalit Enxho, Alfredi ,rifiton gëzimin dhe lumturinë e jetës së tij, dhe gjen një parajsë të qetë larg jetës së përditëshme.

Keywords:
Helium Shiko Filmin Falas, Shiko Helium Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 290
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2