}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Hit-and-Run Squad

Hit-and-Run Squad

Titulli :

Shiko Hit-and-Run Squad Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 133 min
Director:Han Jun-hee,
Aktoret:Gong Hyo-jin, Ryu Jun-yeol, Cho Jung-seok, Yum Jung-ah, Jeon Hye-jin, Son Suk-ku, Key, Lee Sung-min, Lee Sung-wook, Lee Hak-joo,

Pershkrimi i Filmit: Hit-and-Run Squad

Min-jae, një oficer policie rishtar me një talent të lindur natyral për ngarje, i është caktuar skuadrës së përsosur: Skuadra Hit-and-Run. Por në të njëjtën kohë, për detektivin e policisë Si-yeon, është një vend për të cilin është zhvendosur padrejtësisht për të bërë punën e saj. Të dy ekipet për të arrestuar maniakun e pasur dhe të fuqishëm me shpejtësi Jae-chul i cili dyshohet se ka kryer krime për obsesionin e tij për shpejtësi.

Keywords:
Hit-and-Run Squad Shiko Filmin Falas, Shiko Hit-and-Run Squad Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 280
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2