}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Honour

Honour

Titulli :

Shiko Honour Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2014Runtime: 104 min
Director:Shan Khan,
Aktoret:Aiysha Hart, Paddy Considine, Faraz Ayub, Shubham Saraf, Harvey Virdi, Nikesh Patel, William Ruane, Paulina Boneva, Adam Smith, Claire Brown,

Pershkrimi i Filmit: Honour

Nje histori e perqendruar ne nje grua e cila shenjestrohet nga familja e saj per nje “vrasje nderi” dhe te vrasesi i paguar per ta bere punen…

Keywords:
Honour Shiko Filmin Falas, Shiko Honour Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« fil[email protected]

Views 231
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2