}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
I Am Legend

I Am Legend

Titulli :

Shiko I Am Legend Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2007Runtime: 101 min
Director:Francis Lawrence, Michael Tadross Jr.,
Aktoret:Will Smith, Alice Braga, Charlie Tahan, Salli Richardson-Whitfield, Willow Smith, Emma Thompson, Darrell Foster, Joanna Numata, Dash Mihok, Samuel Glen,

Pershkrimi i Filmit: I Am Legend

Vite pasi një plagë vret pjesën më të madhe të njerëzimit dhe e shndërron pjesën tjetër në monstra, i mbijetuari i vetëm në New York City lufton me guxim për të gjetur një kurë në këtë ngacmues veprimi pas apokaliptik.

Keywords:
I Am Legend Shiko Filmin Falas, Shiko I Am Legend Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 328
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2