}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
I Hate Kids

I Hate Kids

Titulli :

Shiko I Hate Kids Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 89 min
Director:John Asher,
Aktoret:Tom Everett Scott, Tituss Burgess, Julian Feder, Rachel Boston, Rhea Seehorn, Julie Ann Emery, Beth Riesgraf, Arden Myrin, Joyce Bulifant, Bryan Batt,

Pershkrimi i Filmit: I Hate Kids

Niku shkrimtari i “I urrej fĂ«mijĂ«t”, po martohet kur 13 vjeçari Mejson pretendon tĂ« jetĂ« fĂ«mija i tij. NjĂ« fallxhor dhe njĂ« test ADN e konfirmojnĂ«. Mejsoni ka qenĂ« i adoptuar dhe nuk e di se kush Ă«shtĂ« mamaja e tij e vĂ«rtetĂ«. BashkĂ« me Nikun shkojnĂ« tĂ« takojnĂ« ish tĂ« dashurat qĂ« ka pasur para 14 vjetĂ«sh….

Keywords:
I Hate Kids Shiko Filmin Falas, Shiko I Hate Kids Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 1105
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2