}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Innocent Witness

Innocent Witness

Titulli :

Shiko Innocent Witness Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 129 min
Director:Lee Han,
Aktoret:Jung Woo-sung, Kim Hyang-gi, Lee Kyoo-hyung, Jang Young-nam, Yum Hye-ran, Jung Won-joong, Park Geun-hyung, Kim Jong-su, Lee Seo-hwan, Song Yun-ah,

Pershkrimi i Filmit: Innocent Witness

Një i moshuar që vuan nga depresioni është gjetur i vdekur dhe i zoti i shtëpisë, Mi Ran, akuzohet për vrasjen. Avokati mbrojtës i Mi Ran, së shpejti Ho, është i befasuar kur mësoi se dëshmitari i vetëm i krimit është Ji Woo, një vajzë adoleshente me Asperger. A do të jetë i aftë Ji Woo të marrë qëndrimin dhe të sigurojë një deklaratë të vlefshme?

Keywords:
Innocent Witness Shiko Filmin Falas, Shiko Innocent Witness Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 342
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2