}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ip Man 4: The Finale

Ip Man 4: The Finale

Titulli :

Shiko Ip Man 4: The Finale Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 105 min
Director:Yuen Woo-ping, Wilson Yip,
Aktoret:Donnie Yen, Wu Yue, Vanness Wu, Scott Adkins, Danny Chan Kwok-Kwan, Vanda Lee, Karena Ng, Kent Cheng, Ngo Ka-nin, Lynn Hung,

Pershkrimi i Filmit: Ip Man 4: The Finale

Pas vdekjes së gruas së tij, Ip Man udhëton në San Francisko për të lehtësuar tensionet midis mjeshtrave vendas kung fu dhe studentit të tij të yllit, Bruce Lee, ndërsa kërkonte një të ardhme më të mirë për djalin e tij.

Keywords:
Ip Man 4: The Finale Shiko Filmin Falas, Shiko Ip Man 4: The Finale Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 213
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2