}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Ironclad

Ironclad

Titulli :

Shiko Ironclad Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2011Runtime: 121 min
Director:Jonathan English, Yasmin Rais,
Aktoret:James Purefoy, Kate Mara, Jason Flemyng, Paul Giamatti, Brian Cox, Derek Jacobi, Charles Dance, Aneurin Barnard, Jamie Foreman, Mackenzie Crook,

Pershkrimi i Filmit: Ironclad

Në Anglinë e shekullit të trembëdhjetë, një Kalorës Templari dhe disa nga burrat e Barones, luftojnë për të mbrojtur Kalanë e Rochester kundër mbretit tiranik Gjonit.

Keywords:
Ironclad Shiko Filmin Falas, Shiko Ironclad Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 459
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2