}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Isi & Ossi

Isi & Ossi

Titulli :

Shiko Isi & Ossi Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 113 min
Director:Oliver Kienle,
Aktoret:Lisa Vicari, Dennis Mojen, Lisa Hagmeister, Ernst Stötzner, Christina Hecke, Hans-Jochen Wagner, Walid Al-Atiyat, Zoë Straub, Bettina Hoppe, Saladin Dellers,

Pershkrimi i Filmit: Isi & Ossi

Për të realizuar ëndrrat e tyre të kuzhinës dhe boksit, vajza e një miliarderi formon një aleancë të dobishme reciproke me djalin e një nëne beqare.

Keywords:
Isi & Ossi Shiko Filmin Falas, Shiko Isi & Ossi Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 377
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2