}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Jarhead 2: Field of Fire

Jarhead 2: Field of Fire

Titulli :

Shiko Jarhead 2: Field of Fire Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2014Runtime: 103 min
Director:Don Michael Paul, Stefania Velichkova,
Aktoret:Cole Hauser, Josh Kelly, Danielle Savre, Bokeem Woodbine, Ronny Jhutti, Cassie Layton, Jesse Garcia, Jason Wong, Esai Morales, Stephen Lang,

Pershkrimi i Filmit: Jarhead 2: Field of Fire

Pa tanqe apo mbështetje ajrore, një tetar dhe ekipi i tij duhet të gjejnë guximin dhe fuqinë e duhur për të luftuar rrugën e tyre përmes Afganistanit të shkatërruar nga lufta dhe të mbajnë të sigurt një grua anti-talebane.

Keywords:
Jarhead 2: Field of Fire Shiko Filmin Falas, Shiko Jarhead 2: Field of Fire Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 517
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2