}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Jarhead: Law of Return

Jarhead: Law of Return

Titulli :

Shiko Jarhead: Law of Return Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 103 min
Director:Don Michael Paul,
Aktoret:Yael Eitan, Nicholas Aaron, Shanti Ashanti, Ben Cross, Tsahi Halevi, Amaury Nolasco, Robert Patrick, Jeff Pierre, Udi Razzin, Devon Sawa,

Pershkrimi i Filmit: Jarhead: Law of Return

Ronan, njĂ« pilot avioni luftarak qĂ«llohet dhe rrĂ«zohet nĂ« Siri pas njĂ« misioni. Ai Ă«shtĂ« i biri i njĂ« senatori amerikan dhe njĂ« bashkĂ«punim mes skuadrave izraelite dhe amerikane dĂ«rgohet pĂ«r tĂ« shpĂ«tuar brenda 46 orĂ«ve…

Keywords:
Jarhead: Law of Return Shiko Filmin Falas, Shiko Jarhead: Law of Return Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KËTU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 288
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2