}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Jobs

Jobs

Titulli :

Shiko Jobs Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 128 min
Director:Joshua Michael Stern,
Aktoret:Ashton Kutcher, Dermot Mulroney, Amanda Crew, James Woods, Josh Gad, Matthew Modine, Lukas Haas, J.K. Simmons, Ron Eldard, Elden Henson,

Pershkrimi i Filmit: Jobs

Historia e jetës së Stiv Xhobs që nga braktisja e kolegjit dhe triumfi i tij në botën e teknologjisë duke u bërë një nga sipërmarrësit më të nderuar të shekullit të 20-të.

Keywords:
Jobs Shiko Filmin Falas, Shiko Jobs Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 261
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2