}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Judy & Punch

Judy & Punch

Titulli :

Shiko Judy & Punch Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 105 min
Director:Mirrah Foulkes,
Aktoret:Mia Wasikowska, Damon Herriman, Benedict Hardie, Eddie Baroo, Michael M. Foster, Don Bridges, Tom Budge, Virginia Gay, Terry Norris, Gillian Jones,

Pershkrimi i Filmit: Judy & Punch

Bregu i detit (askund afër detit), kukullat Judy dhe Punch po përpiqen të ringjallin shfaqjen e tyre të marioneteve në një qytet anarkik në prag të sundimit të turmave.

Keywords:
Judy & Punch Shiko Filmin Falas, Shiko Judy & Punch Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 283
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2