}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Just One More Kiss

Just One More Kiss

Titulli :

Shiko Just One More Kiss Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 100 min
Director:Faleena Hopkins,
Aktoret:Frances Mitchell, Patrick Zeller, Faleena Hopkins, Erik Parillo, Joe Barbagallo, Emily Bennett, Stink Fisher, Damiyr Shuford, Jacki Hydock, Denis Ooi,

Pershkrimi i Filmit: Just One More Kiss

Pas një aksidenti tragjik që i merr jetën bëshkëshortit të saj, Maksit, Abi shpërngulet në kabinën e tyre në mal, që të ndihet më pranë tij. Aty, ajo takon shpirtin e Maksit dhe të dy e kanë të vështirë të shkëputen nga njëri tjetri dhe të vazhdojnë përpara. Një histori dashurie që tregon që dashuria e vërtet nuk ka fund.

Keywords:
Just One More Kiss Shiko Filmin Falas, Shiko Just One More Kiss Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 317
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2