}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Killing Sarai

Killing Sarai

Titulli :

Shiko Killing Sarai Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2019Runtime: 101 min
Director:MatĂ­as Moltrasio,
Aktoret:William Levy, Alicia Sanz, Roberto Sosa, Adrián Lastra, Thanya López, Dalisa Alegría, Mónica Ayos, Ettore D'Alessandro,

Pershkrimi i Filmit: Killing Sarai

Victor (William Levy) ka njĂ« sekret tĂ« thellĂ« – ai Ă«shtĂ« njĂ« vrasĂ«s me gjak tĂ« ftohtĂ«. E folur e qetĂ« dhe joshĂ«se, Victor u rrit pĂ«r tĂ« bĂ«rĂ« vetĂ«m njĂ« gjĂ«, qĂ« Ă«shtĂ« tĂ« vrasĂ«sh pĂ«r para.

Keywords:
Killing Sarai Shiko Filmin Falas, Shiko Killing Sarai Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 597
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2