}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Krrish 3

Krrish 3

Titulli :

Shiko Krrish 3 Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2013Runtime: 152 min
Director:Raksha Mistry, Rakesh Roshan, Jaideep Sen, Trilok Housen, Sachin Sharma, Eshaan Roshan, Sagar Vashodia, Sahiba Shaikh, Saloni Choujar,
Aktoret:Hrithik Roshan, Vivek Oberoi, Priyanka Chopra, Kangana Ranaut, Arif Zakaria, Asif Basra, Rajpal Yadav, Rakhee Tandon, Sameer Ali Khan, Gowhar Khan,

Pershkrimi i Filmit: Krrish 3

Krrish dhe babai i tij duhet, shpëtuar botën dhe familjen e tyre nga një njeri , i quajtur Kaal i cili me ekipin e tij si kafshë do të sundonin botën nga nje virus, A do të ketë sukses?

Keywords:
Krrish 3 Shiko Filmin Falas, Shiko Krrish 3 Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 265
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2