}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Like a Boss

Like a Boss

Titulli :

Shiko Like a Boss Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2020Runtime: 83 min
Director:Miguel Arteta,
Aktoret:Tiffany Haddish, Rose Byrne, Salma Hayek, Karan Soni, Jacob Latimore, Billy Porter, Jimmy O. Yang, Ryan Hansen, Jennifer Coolidge, Jessica St. Clair,

Pershkrimi i Filmit: Like a Boss

Me dëshirën për të shpëtuar biznesin e tyre, dy shoqe të ngushta vendosin të bashkëpunojnë me një ndërrmarrje të fuqishme, drejtuesja e të cilës fillon të ndërhyjë dhe të kritikojë duke vënë në provë miqësinë e tyre.

Keywords:
Like a Boss Shiko Filmin Falas, Shiko Like a Boss Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 350
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2