}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Lincoln

Lincoln

Titulli :

Shiko Lincoln Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2012Runtime: 149 min
Director:Steven Spielberg,
Aktoret:Daniel Day-Lewis, Sally Field, David Strathairn, Joseph Gordon-Levitt, James Spader, Hal Holbrook, Tommy Lee Jones, Lee Pace, Jackie Earle Haley, Jared Harris,

Pershkrimi i Filmit: Lincoln

Ky film dramatik analizon trazirat e muajve të fundit te presidentit te 16-te të ShBA-së. Në një komb të ndarë nga lufta dhe përfshirë nga erërat e ndryshimit, Lincoln vëzhgon një politikë që synon t’i japë fund luftës, të bashkojë vendin dhe të shfuqizojë skllavërinë.

Keywords:
Lincoln Shiko Filmin Falas, Shiko Lincoln Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 260
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2