}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Lions for Lambs

Lions for Lambs

Titulli :

Shiko Lions for Lambs Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2007Runtime: 92 min
Director:Robert Redford,
Aktoret:Robert Redford, Meryl Streep, Tom Cruise, Michael Peña, Andrew Garfield, Peter Berg, Derek Luke, Jennifer Sommerfeld, Kevin Dunn,

Pershkrimi i Filmit: Lions for Lambs

Një dramë, e fuksuar në  Afganistan të cilit jan dërguar një kongresmen, një gazetar dhe një profesor , një ngjarje e përfshir mes 2 ushtrive dhe armiqev të përcaktuar në një sekuencë prapa linjave.

Keywords:
Lions for Lambs Shiko Filmin Falas, Shiko Lions for Lambs Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 260
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2