}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Lottery Ticket

Lottery Ticket

Titulli :

Shiko Lottery Ticket Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2010Runtime: 99 min
Director:Erik White,
Aktoret:Shad Moss, Brandon T. Jackson, Naturi Naughton, Loretta Devine, Teairra Mari, Ice Cube, Keith David, Terry Crews, Mike Epps, Charlie Murphy,

Pershkrimi i Filmit: Lottery Ticket

Kur një djalosh i ri nga një lagje e varfër e Amerikës fiton super çmimin e madh të lotarisë, ai fillon të përballet me vështirësitë e të qenit i pasur dhe si ndikon kjo në marrëdhëniet që ke me njerëzit që të rrethojnë.

Keywords:
Lottery Ticket Shiko Filmin Falas, Shiko Lottery Ticket Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 323
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2