}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Machine Gun Preacher

Machine Gun Preacher

Titulli :

Shiko Machine Gun Preacher Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2011Runtime: 129 min
Director:Marc Forster,
Aktoret:Gerard Butler, Michelle Monaghan, Kathy Baker, Richard Goteri, Peter Carey, Barbara Coven, Michael Shannon, Ryann Campos, Madeline Carroll, Mandalynn Carlson,

Pershkrimi i Filmit: Machine Gun Preacher

Historia e Sam Childers, i cili nga nje drogaxhi i rendomte kthehet ne nje besimtar te devotshem, dhe pas kesaj gjithcka fillon ti ece mire. Me pas niset ne nje mision ndihmes ne Sudan dhe duke pare masakrat qe ndodhin , fillon te ndihmoje femijet duke ndertuar jetimore , dhe duke marre armet per te luftuar kunder rrebelve…

Keywords:
Machine Gun Preacher Shiko Filmin Falas, Shiko Machine Gun Preacher Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 311
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2