}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Made in France

Made in France

Titulli :

Shiko Made in France Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2015Runtime: 94 min
Director:Nicolas Boukhrief,
Aktoret:Malik Zidi, Dimitri Storoge, François Civil, Nassim Si Ahmed, Ahmed Dramé, Franck Gastambide, Judith Davis, Nailia Harzoune, Nicolas Grandhomme, Assaad Bouab,

Pershkrimi i Filmit: Made in France

Pas sulmeve të tmerrshme terroriste që tronditën Parisin, ky thriller i guximshëm hetimi ju zhyten brenda grupeve muslimane ekstremiste që rriten brenda vendeve perëndimore dhe që mund të godasin në çdo moment.

Keywords:
Made in France Shiko Filmin Falas, Shiko Made in France Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 316
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2