}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
MALI I HARRUM (2018) The Forgotten Mountain

MALI I HARRUM (2018) The Forgotten Mountain

Titulli :

Shiko MALI I HARRUM (2018) The Forgotten Mountain Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2018Runtime: 94 min
Director:Ardit Sadiku,
Aktoret:Xhevat Qorraj, Fatlume Bunjaku, Agron Shala, Kastriot Shehi, Merita Gjyriqi, Agron Dizdari, Ikbale Qena,

Pershkrimi i Filmit: MALI I HARRUM (2018) The Forgotten Mountain

Rikardi, pasi u nxorr jashtĂ« shtĂ«pisĂ« nga djali i tij, mbĂ«shtetet nĂ« mirĂ«sinĂ« e vajzĂ«s dhe burrit tĂ« saj tĂ« cilĂ«t i ofrojnĂ« atij shtĂ«pinĂ« e tyre nĂ« “BjeshkĂ«t e Nemuna”.

Keywords:
MALI I HARRUM (2018) The Forgotten Mountain Shiko Filmin Falas, Shiko MALI I HARRUM (2018) The Forgotten Mountain Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 467
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2
Playeri 3