}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Martyrs

Martyrs

Titulli :

Shiko Martyrs Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 2008Runtime: 99 min
Director:Pascal Laugier,
Aktoret:Mylène Jampanoï, Morjana Alaoui, Mike Chute, Catherine Bégin, Robert Toupin, Patricia Tulasne, Juliette Gosselin, Anie Pascale, Xavier Dolan,

Pershkrimi i Filmit: Martyrs

Një vajzë e re kërkon të marrë hak ndaj njerëzve që e rrëmbyen dhe e torturuan kur ajo ishte fëmijë. Bashkë me shoqen e saj, e cila edhe ajo është një viktimë e abuzimit, do të përballen me një rrugëtim të tmerrshëm në një ferr të gjallë të nënçmimit.

Keywords:
Martyrs Shiko Filmin Falas, Shiko Martyrs Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 222
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2