}
Shkarko Fotot
download
POSTER
download
WALLPAPER
Matilda

Matilda

Titulli :

Shiko Matilda Me Titra Shqip Filma24.ag

Viti: 1996Runtime: 98 min
Director:Danny DeVito,
Aktoret:Mara Wilson, Danny DeVito, Embeth Davidtz, Christel Khalil, Rhea Perlman, Sabrina Bryan, Pam Ferris, Paul Reubens, Tracey Walter, Brian Levinson,

Pershkrimi i Filmit: Matilda

Një vajzë e re jashtëzakonisht inteligjente nga një familje mizore dhe e paqartë zbulon se ajo zotëron fuqi telekinetike dhe dërgohet në një shkollë të drejtuar nga një drejtor tiranik.

Keywords:
Matilda Shiko Filmin Falas, Shiko Matilda Te Plote Me Titra Shqip Kualitet HD.

JanĂ« bllokuar playerat nga AKEP. Instaloni VPN pĂ«r Android/iOS falas INSTALO KĂ‹TU - SHIKO VIDEOVullnetarĂ«t pĂ«r pĂ«rkthime tĂ« na shkruajnĂ« nĂ« [email protected]

Views 680
Trailer
CINEMA MODE
REGISTER

Per te hapur filmin ne fillim beni FOLLOW faqes me poshte ne instagram, Kliko Posterin Me Poshte  

Servers
(Pa Titra)
Playeri 2